• slide_1.jpg
  • slide_2.jpg
  • slide_3.jpg

 

  

За коррдоном, трудові колективи метрополітенів добре вміють захищати свої права. Там робітники реагують за звернення профспілок дуже активно. Причому "там", це навіть у нашого північного сусіди, не кажучи вже про Європу. Сумно за нас, панове.

Так йдуть справи у Великобританії, а так - в Росії.

  

Анонсована раніше поїздка на Шацькі озера відбулась успішно. Фотоогляд від учасників буде пізніше.

Дякуємо всім.

PS: приймаються пропозиції, щодо поїздки на наступний рік. ;)

 Службою Рухомого складу був запропонований проект нового "Положення про присовєння класу кваліфікації". Після ознайомлення з ним, профспілка зажадала внести зміни, оскільки в такому вигляді проект суперечив чинному законодавству.

 

Ознайомитись з проектом можна тут (PDF-документ ~ 5 Мб).

Листа до начальника сл. РС з пропозиціями змін можна прочитати у бічному меню, розділ "Листування з адміністрацією", або ж скачати натиснувши тут (PDF-документ ~ 85 Кб).

  

У вересні 2014 року, відбулась анонсована раніше, екскурсійна поїздка до м. Львів.

Ось так її побачив один з учасників. А тут можна побачити поїздку через інший об'єктив.

 Після транспортного колапсу 22-24 березня 2013 року, метрополітен, можна сказати без перебільшень, врятував засипане снігом місто, та вкотре підтвердив репутацію найнадійнішого виду транспорту. В нормальних умовах, п'ятихвилинна зупинка метро викликає нездоровий ажіотаж в ЗМІ та різноманітних блогах, а при стабільній роботі в таких умовах, та при надзвичайному стані, що було оголошено, всім писакам наче заціпило.

Якщо казати відверто, то керівництво міста повинно було б якось відзначатити самовіддану працю майже 8-митисячного колективу КП "Київський метрополітен". Наша профспілка вирішила нагадати міському Голові про те, що в Києві "таки есть метро".

Оригінал звернення, можна побачити тут (PDF, 75 КБ).

 

  

У січні 2013 року, отримуючи заробітну плату за грудень 2012 року, інженерно-технічні працівники ТЧ-1 були здивовані. З них усіх зняли 30% премії. Наша профспілка втрутилясь у ситуацію, і адміністрація погодилась, що премію не виплатили невірно. Кошти було повернено.

Оригінал звернення, можна побачити тут (PDF, 110 КБ), а відповідь - тут (PDF, 130 КБ).

 До вільної профспілки почали надходити скарги від машиністів, про те, що їх притягують до прибирання снігу на станціях метрополітену. У зв'язку з цим, нами направленно звернення до начальника ТЧ-1 Іщука М.П. Про результати ми будемо повідомляти після надходження відповіді. Слідкуйте.

Шановний Миколо Павловичу.

Останнім часом, до мене надходять усні скарги окремих машиністів, про те, що їх залучають до прибирання снігу на території станцій (платформи, сходи переходів, тощо).

Вважаю, що залучання машиністів до прибирання снігу на станціях, можливе лише за наявності письмової заявки особи, якій машиніст підпорядковується у оперативному порядку (начальниці станції, чергової по станції, ТЧМІ, та ін.). Оскільки якщо при виконанні даної роботи з машиністом станеться нещасний випадок, повинен бути офіційний документ, яким би пояснювалось, чому машиніст виконував роботу не обумовлену трудовим договором.


За бажанням, оригінал даного листа, можна побачити тут (PDF, 80 КБ).

 

 У червні-серпні 2012 року, з ініціативи заступника (на той час) голови ВППКМ Сердюка Ю.А., було вирішене питання з запезпечення линійних пунктів питною водою та кулерами.

Звернення до Начальника КП "Київський метрополітен", Федоренка В.І.:


Шановний Володимире Івановичу.

22 червня 2012 року на Ваше ім’я було надіслано листа з приводу забезпечення лінійних пунктів „Академмістечко” та „Лісова” питною водою. Довожу до Вашого відома, що ніяких змін не відбулося. На ЛП „Лісова” як була тепла неякісна водопровідна вода, так і залишилась. Прошу Вас, зважаючи на аномально високу температуру, вжити заходів для прискорення вирішення цього питання – по можливості забезпечити ЛП „Лісова” та „Академмістечко” пристроями для охолодження питної води.


За бажанням, оригінал даного листа, можна побачити тут (PDF, 80 КБ).

 

  

Восени 2011 року, за ініціативи ВППКМ, було вирішене по забезпеченню локального обігріву на оглядових канавах № 7 та 17, в електродепо "Дарниця". Тобто там, де працює нічна зміна слюсарів-оглядачів, та маневрова бригада. Встановлені інфрачервоні обігрівачі значною мірою покращили умови праці працівників нічної зміни.

  


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

 Схема ліній Київського метрополітену
люб'язно надана Дзигуном Вадимом
(натисніть для збільшення)

 

ВППКМ – історія, мета та причини створення.

У1993-1994 роках працівники електродепо “Дарниця” та “Оболонь” Київського метрополітену пройшли процедуру колективного трудового спору. До страйку справа не дійшла – вимоги метрополітенівців були частково задоволені. Детальніше...

Исповедь

22 июня 1994 года на учредительном собрании создала Свободный профсоюз работников Киевского метрополитена (ВППКМ), председателем которого был избран я. Тогда я ещё работал машинистом электропоездов метрополитена, был председателем цехкома цеха эксплуатации электродепо “Дарница” и заместителем председателя ОПК. Подробнее...

АНАЛІЗ ПРОЕКТУ ТРУДОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

Фахівці Конфедерації Вільних профспілок зробили аналіз проекту Трудового кодексу України.

По перше: проект ТКУ не є цілісним документом. Ознайомлення з ним дає відчуття, що розділи виписані, різними людьми з різним життєвим світоглядом.  Детальніше...

Службовці столичного метрополітену ненароком «привласнили» мільйон

16 Березня 2012 p. 11:35

Йдеться про кошти, що отримувалися від інкасування з автоматів безконтактних карток. Детальніше...

Державні профспілки об’єднує орган державної влади!

Постановление Центрального исполнительного комитета, Совета комиссаров и Всесоюзного центрального совета профессиональных союзов № 238 Об объединении Народного комиссариата труда Союза ССР с Всесоюзным центральным советом профессиональных союзов.   Детальніше...